انتصاب دکتر جمالی نژاد را با آرامش قلب به مردم اصفهان تبریک می گویم

انتصاب دكتر جمالي نژاد را با آرامش قلب به مردم اصفهان تبريك مي گويم

دبیر شورای نگهبان با تاکید بر این که اصفهانی ها شایسته خدمت هستند اظهارداشت: وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی سه شرط اصلی در کار برای مردم است که می بایست در ادارات رعایت شود.

حسبان اصفهان: آیت الله جنتی در دیدار با رییس شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان با بیان این مطلب گفت: انتصاب دکتر جمالی نژاد را به عنوان شهردار اصفهان با آرامش قلب به مردم این کلان شهر تبریک می گویم.
وی با اشاره به این که مردم اصفهان مردمی مومن و نجیب هستند افزود: مردم این شهر برای انقلاب و ولایت جانفشانی می کنند لذا اصفهانی ها شایسته خدمت هستند.
دبیر شورای نگهبان با تاکید بر این که مسوولان این شهر با قصد قربت می توانند برای خدمت به مردم کمر ببندند اذعان داشت: لازم است روی مباحث قانون و شرع از سوی مسوولان تاکید شود چرا که وظیفه شرعی، قانونی و اخلاقی سه شرط اصلی در کار برای مردم است که می بایست در ادارات رعایت شود.
وی با بیان این که در مسیر خدمت به مردم باید از بیشترین اختیارات شورا استفاده شود تصریح کرد: ارتباط اعضای شورای شهر و شهردار با مردم باید آسان باشد.
آیت الله جنتی اظهارامیدواری کرد: عملکرد شورای شهر و شهرداری اصفهان در سال آینده درخشان باشد به طوری که خدا و مردم رضایت داشته باشند.
وی بر بازرسی ویژه به منظور جلوگیری از بروز مشکل در روند خدمت رسانی به مردم در شهرداری ها تاکید و عنوان کرد: لازم است در این زمینه بازرسی ها قوی تر شود و پاسخگویی در این زمینه صورت گیرد.
دبیر شورای نگهبان ادامه داد: لازم است بازرسان نظرات مردم در رابطه مشکلات و اشکالات موجود را جویا شوند و اشکالات وارده را بررسی و رفع نمایند.
گفتنی است ؛ در این دیدار رییس شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان گزارشی از عملکرد مدیریت شهری را ارائه کردند.

خبرنگار: احسان عالیخانی چگنی

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی