قهرمانی با شهرآورد اصفهان برمی‌گردد؟

قهرمانی با شهرآورد اصفهان برمی‌گردد؟

داوری که نزدیک به دو سال پیش و در پی قضاوت یک مسابقه در فولادشهر به دردسر بزرگی افتاد احتمالا پس از دو سال دوری با قضاوت شهرآورد اصفهان در همین ورزشگاه به میادین بازمی‌گردد.

حسبان اصفهان: ادعای روز گذشته یکی از روزنامه‌های ورزشی را امروز یک روزنامه ورزشی دیگر هم تکرار کرد تا اینطور به نظر رسد که شایعه قضاوت محسن قهرمانی در شهرآورد اصفهان کاملا جدی است. دپارتمان داوری به این داور که پس از نزدیک به دو سال دوری به تازگی مجوز قضاوت مجدد در بالاترین سطح فوتبال ایران را گرفته در هفته اول لیگ مسابقه‌ای نداد اما ظاهرا تصمیم دارد تا قضاوت مهمترین دیدار هفته دوم که همان شهرآورد اصفهان است را به این داور مشهدی بسپارد.
آخرین قضاوت قهرمانی به دیدار جنجالی سپاهان و پرسپولیس از هفته دهم لیگ سیزدهم بازمی‌گردد که بیست و نهم شهریور ۹۲ در استادیوم فولادشهر برگزار شد. با این اوصاف، اگر شایعات در نهایت رنگ واقعیت به خود بگیرد بازگشت او به میادین هم در همین ورزشگاه اتفاق خواهد افتاد. در آن مسابقه کذایی سرمربی وقت پرسپولیس پس از باخت تیمش قهرمانی را به غش کردن به سمت سپاهان متهم کرد و در ادامه محرومیت‎‌هایی متوجه این داور و البته برخی از اطرافیان علی دایی شد.

خبرنگار: احسان عالیخانی

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی