شمسایی: جام در اصفهان می‌ماند

شمسايي: جام در اصفهان مي‌ماند
بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی ایران گفت: در اولین دوره مسابقات گفتم جام در ایران می‌ماند و الان هم می‌گویم جام در اصفهان خواهد ماند.

حسبان اصفهان: وحید شمسایی در نشست خبری پیش از شروع جام باشگاههای فوتسال آسیا اظهار کرد: اولین دوره جام باشگاههای فوتسال آسیا را در همین فضا و در اصفهان و پشت همین تریبون بودم. آنجا گفتم که جام در ایران می‌ماند و خدا را شکر که قهرمان شدیم.

وی افزود: الان هم همین حرف را می‌زنم و می‌گویم که جام در اصفهان می‌ماند. امیدوار هستیم میزبان‌ بسیار خوبی برای کشورهای دیگر باشیم چه در فوتسال و چه در رشته های ورزشی دیگر.برای ما این مسابقات یک رقابت محسوب می‌شود و مطمئناً با پیروزی از این رقابت خارج خواهیم شد.
شمسایی با بیان اینکه برای ما مهم نیست چه کسی در تیم خودمان چه مسئولیتی دارد و از اینکه مربی و سرمربی عوض شدند هیچ بیمی نداریم خاطرنشان کرد:  هدف اصلی ما موفقیت و بزرگی کشور جمهوری اسلامی ایران است و بزرگ‌تر از کشور ما چیزی نمی‌بینیم. ما همه تلاشمان را می‌کنیم که کشورمان موفق باشد.
وی در مورد برگزاری مسابقات در اصفهان گفت: بنده از طرف پدر اصفهانی هستم و اینجا را شهر خودم می‌دانم و از مردم اصفهان انتظار دارم که به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند که این امر برای کشور خودشان است و می‌دانم که همین طور هم می‌شود.
شمسایی گفت: تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال دارد و تیم مهم‌تری وجود ندارد، ما تمام مسابقات را مهم می‌دانیم اما به خاطر تجربه ژاپن و تایلند کمی کار برابر این دو تیم برای ما سخت می‌شود. اما مهم بازی، به بازی است، امیدوارم بعد از قهرمانی ماهان و گیتی پسند در سال‌های گذشته ما هم بتوانیم امسال به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم، ما احتیاج به حمایت تک تک شما و مردم داریم و با یاری خدا و ائمه اطهار برای قهرمانی تأسیسات تلاش می‌کنیم.

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی