جمالی‌نژاد: برنامه‌های شاد حق تمام مردم شهر است

جمالي‌نژاد: برنامه‌هاي شاد حق تمام مردم شهر است

حسبان اصفهان: شهردار اصفهان گفت: قرار نیست برنامه های شاد فقط مخصوص به یک سری از محلات شهر اصفهان باشد بلکه حق تمام مردم شهر است و همه باید از این امکانات و برنامه‌ها برخوردار شوند و ما این اقدام را دنبال خواهیم کرد.

دکتر مهدی جمالی نژاد در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان اظهار کرد: از عزیزانی که با تمام وجود برای این مراسم و برگزاری جام مولای عرشیان تلاش کردند قدردانی می‌کنم، بدانید که این عزیزان با کمترین امکانات بهترین بهره برداری را انجام داده اند.

وی افزود: توسعه فضاهای ورزشی را دستور کار خود داریم و با کمک شورای شهر به دنبال این هستیم که ورزش‌های روباز را توسعه بدهیم.
جمالی نژاد با بیان اینکه شهرداری‌ها متولی ورزش‌های همگانی هستند تأکید کرد:ورزش‌های حرفه‌ای در دستور کار هیات‌هاست به خاطر همین ما ورزش‌های همگانی را پیشرفت خواهیم داد.
شهردار اصفهان ادامه داد: طبق گزارش‌هایی که بنده دریافت کرده‌ام فعالیت‌‎هایی که در جشنواره مولای عرشیان انجام شده بی‌نظیر بوده است و حتی در شهرهای دیگر چنین مسابقات و برنامه هایی را تاکنون اجرا نکرده اند.
جمالی نژاد خاطرنشان کرد: حدود ۲۴۰ تیم در شب‌های ماه مبارک رمضان مشغول به ورزش و مسابقات شده‌اند که این کار بزرگ و خوبی است و حدود ۲۵۰ نفر داور درگیر این مسابقات بودند.
وی افزود: یکی دیگر از اقدامات مهم جام مولای عرشیان حضور پیشکسوتان و نام آوران ورزش بود که در این حوزه پررنگ عمل کردند. حتی مربیانی داشتیم که در سطح حرفه‌ای کار می‌کردند و آنها در این مسابقات شرکت داشتند. ما برای برگزاری این مسابقات جلسات متعددی را برگزار کردیم و زحمت‌های زیادی کشیده شد تا این جشنواره به اجرا درآمد.
شهردار اصفهان ابراز امیدواری کرد تا تداوم چنین برنامه هایی اصفهان به شهری شاد تبدیل شود. وی تصریح کرد: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان به جد برنامه‌های شاد را در سطح شهر در دستور کار دارد و امیدوارم با تلاش همکاران خوبم بتوانیم روزهای خوبی را برای همشهریان عزیز داشته باشیم.
جمالی نژاد ادامه داد: قرار نیست این برنامه ها فقط مخصوص به یک سری از محلات شهر اصفهان باشد بلکه حق تمام مردم شهر است و همه باید از این امکانات و برنامه‌ها برخوردار شوند و ما این اقدام را دنبال خواهیم کرد.

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی