خبرنگاران می‌توانند شعار همدلی و همزبانی را در آیینه رسانه‌ها به منصه ظهور رسانند

خبرنگاران مي‌توانند شعار همدلي و همزباني را در آيينه رسانه‌ها به منصه ظهور رسانند

حسبان اصفهان: رسول زرگرپور، استاندار اصفهان در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به اهالی رسانه در استان تبریک گفتمتن پیام بدین شرح است:
۱۷ مرداد یادآور لحظات افتخار آفرین شهادت فرزندی پاک از خانواده بزرگ اصحاب رسانه و خبرنگاری، شهید محمود صارمی، مصداق بارز صداقت و از خودگذشتگی است که خون پاکش در چشمه سار شهیدان همیشه جاوید جاری شد و به دریای خروشان ایثار و عزت ایران اسلامی پیوست.
نامگذاری این روز به عنوان «روز خبرنگار» نه تنها یادآور جایگاه والای پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت در فرهنگ ایران اسلامی است بلکه برخی از مشخصه‌های مشترک بین شهید و خبرنگار از جمله خلوص در جریان انعکاس خبر و شجاعت در مسیری که خبرنگار را آماده شهادت در راه آرمان‌های خود می‌کند را نیز متجلی می‌سازد.
به راستی می توان اذعان داشت که واژه “خبرنگار” یادآور مجاهدت‌های زنان و مردانی حقیقت جو است که با هدف روایت حقیقت بیرق بزرگ آگاهی بخشی را به دوش کشیده و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه نموده‌اند.
با عنایت به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام “دولت و ملت، همدلی و همزبانی”، و با توجه به پیروزی های اخیر دولت تدبیر و امید در عرصه دیپلماسی کشور خبرنگاران می‌توانند به عنوان طلایه‌داران تحقق شعار سال و پلی ارتباطی، دل و زبان دولت وملت را بهم نزدیک‌تر کنند و تجلی تحقق همدلی و همزبانی را در آیینه رسانه‌ها به منصه ظهور رسانند.
همت والای شما در انعکاس اخبار درست و بهنگام استان پهناور اصفهان ارزشمند وستودنی است لذا بدینوسیله از تلاش همه فعالان عرصه اطلاع رسانی که حاصل فعالیت هنرمندانه آنان ایجاد امید و نشاط در جامعه وپاسخگویی کارگزاران نظام اسلامی و رضایتمندی مردم می باشد تقدیر و تشکر می‌نمایم.

 

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی