۵۲ خودروی پرتخلف توقیف شدند

52 خودروي پرتخلف توقيف شدند
حسبان اصفهان: رییس پلیس راهور استان اصفهان اعلام کرد: با تلاش ماموران پلیس راه و راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ۱۰ روز نخست مردادماه امسال، ۵۲ دستگاه خودروی پرتخلف شناسایی و توقیف شدند.

 سرهنگ حسین غلامی گفت: در راستای اجرای بند ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، ماموران پلیس راهور با تشدید اقدامات کنترلی خود در مدت ۱۰ روز ابتدایی مردادماه، ۵۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین  که دارای خلافی بیش از یک میلیون تومان بودند را شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد، پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان همچنین از ضبط گواهینامه ۸ راننده قانون‌گریز که نمره منفی آنها به حد نصاب عدد ۳۰ رسیده بود، خبر داد و گفت: در صورتی‌که این رانندگان برای دومین بار ۳۰ نمره منفی دریافت کنند، گواهینامه آنها به طور کامل باطل می شود.
سرهنگ غلامی برخوردهای سختگیرانه با رانندگان متخلف را به منظور ایجاد امنیت بیشتر در حوزه راه و ترافیک و احترام بیشتر به حقوق شهروندان و رانندگان قانونمند دانست و تصریح کرد: پلیس اجازه نخواهد داد عده محدودی از رانندگان با تخلفات پی در پی خود، نظم و انضباط ترافیکی راه‌ها را به هم ریخته و به حقوق دیگران تجاوز کنند.
0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی