هفت شهر شهرستان لنجان دارای طرح جامع مصوب است

هفت شهر شهرستان لنجان دارای طرح جامع مصوب است

حسبان اصفهان: حجت اله غلامی مدیرکل راه و شهرسازی استان پیرامون عملکرد حوزه راهسازی در شهرستان لنجان گفت: احداث پل غدیر بر روی رودخانه زاینده رود به طول ۲۴۰ متر با هشت دهانه ۳۰ متری و پیشرفت ۴۰% واصلاح مسیر در مقطع گردنه علیمردان در حال اجرا می باشد.

وی در خصوص احداث باند دوم زرین شهر – شهرکرد وسفید دشت – زرین شهر اظهار داشت : باند دوم زرین شهر – شهرکرد در مقطع دره شورجه تکمیل وبه بهره برداری رسیده است و باند دوم سفید دشت – زرین شهر به طول ۲۲ کیلومتر تا مرحله بیس و آسفالت انجام و با تامین اعتبار لازم ادامه خواهد یافت .

غلامی در ادامه به عملکرد اداره کل در حوزه راهداری اشاره کرد و افزود: به منظور ایمن سازی و ارتقاء ایمنی محورهای شهرستان،۳۵۰ کیلومتر عملیات خط کشی اجرا، ۴۵۶ مورد تابلو و علایم، دو هزار و ۸۰ متر گاردریل نصب، هفت مورد تعمیرات، روشنایی و چراغ‌های چشمک‌زن ، ۲/۱ کیلومتر نصب نیوجرسی و ۱۵ مورد رفع نقاط و مقاطع پرحادثه زودبازده بر اساس سند ایمنی شهرستان انجام و یا در دست اقدام است.

وی اظهار کرد: عملکرد بخش مسکن مهر شهرستان لنجان تا پایان سال ۹۳، شامل افتتاح دو هزار و ۵۱۶ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در سه طرح ۹۹ ساله، سه جانبه و خودمالک بوده است که ۱۵ واحد در طرح‌های ۹۹ ساله و سه جانبه قابل افتتاح و ۸۵ واحد باقیمانده نیز طبق برنامه تا پایان سال ۹۴ واگذار می‌شود.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی مساحت بافت فرسوده شهرهای سده لنجان، زرین شهر، چمگردان، ورنامخواست و چرمهین۵۲۱ هکتار است که ۸۲/۶ درصد از مساحت کل بافت فرسوده استان را تشکیل می‌دهد.

مدیرکل راه و شهرسازی در حوزه معماری و شهرسازی، شهرستان لنجان را متشکل از ۹ شهر دانست که هفت شهر زرین شهر، سده لنجان، ورنامخواست، چمگردان، فولادشهر ، چرمهین وزاینده رود طرح جامع مصوب دارند.

وی عنوان کرد: طرح جامع شهرهای زرین‌شهر، سده لنجان، ورنامخواست، چمگردان ، فولادشهر وزاینده رود با میانگین پیشرفت فیزیکی ۴/۷۲ درصد در دست بازنگری و طرح جامع شهر باغبهادران با میانگین ۵/۹۲ درصد در مرحله تصویب    می باشد . همچنین شهر باغ شاد اخیرا به شهر تبدیل شده است

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی