مسئولان در آگاهی بخشی و فرهنگ سازی استفاده صحیح از گاز طبیعی کمک نمایند

مسئولان در آگاهی بخشی و فرهنگ سازی استفاده صحیح از گاز طبیعی کمک نمایند

h82a0488%d8%b7
حسبان اصفهان:مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان؛ سید مصطفی علوی، در دیدار با فرماندار شهرستان مبارکه گفت: این شهرستان به لحاظ گازرسانی جزء شهرهای سبز استان است و به طور کامل تمامی واحدهای خانگی، تجاری و صنعتی آن بهره مند از نعمت گاز طبیعی می باشند.
وی، با تاکید بر اینکه همگان باید از گاز طبیعی به عنوان یک ثروت ملی و یک انرژی پاک بهینه و ایمن استفاده نمایند تصریح کرد: تقاضا داریم تمامی مردم در مصرف این ماده ارزشمند نهایت صرفه جویی را داشته باشند و مسئولان شهرستان ها در آگاهی بخشی و فرهنگ سازی این مهم، نقش موثری می توانند داشته باشند.
علوی، همچنین با اشاره به اینکه،گاز بهای مصرفی بر اساس مصوبات قانونی محاسبه می شود افزود: در مقابل خدماتی که شرکت ارائه می نماید و موظف به استمرار تامین گاز در تمامی روزهای سال است، همه مشترکین موظف به پرداخت گاز بهای مصرفی می باشند چرا که توسعه گازرسانی، آبادانی شهرستان و ایجاد آسایش برای شهروندان قطعاً از طریق پرداخت بموقع گاز بهاء محقق خواهد شد.
در ادامه ذاکری فرماندارشهرستان مبارکه، ضمن تشکر از تعامل شرکت گاز استان با صنایع شهرستان، در خصوص استمرار گازرسانی به صنایعی که بدهی آنان به شرکت گاز علی رغم ارائه مهلت و اخطار های کتبی بالا می باشد گفت: تعامل شرکت گاز با فرمانداری قبل از قطع گاز ، می تواند در وصول مطالبات این شرکت از صنایع بسیار موثر باشد و ما قول می دهیم در این راستا همکاری لازم را داشته باشیم.
ذاکری، بیان داشت: در حال حاضر برخی از شرکت ها با بحران مالی روبرو هستند و قطع گاز آنها به دلیل بدهی به شرکت گاز، می تواند خسارات زیادی را به این شرکت ها وارد کند.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان نیز خاطر نشان ساخت: قطع گاز مشترکین بدون علت انجام نمی شود و قطعاً بعد از چندین بدهی و اعلام به مشترکین و در صورت عدم پرداخت قبوض و با اخطار قبلی قطع گاز صورت خواهد گرفت ولی اطمینان داریم که مردم فهیم منطقه با پرداخت بموقع گازبهاء زمینه بهره برداری مستمر از گاز را فراهم آورده و گاز آنها هرگز قطع نخواهد شد.

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی