مردم مطالبات خود از دستگاه‌های دیگر را نیز پیگیری کنند

مردم مطالبات خود از دستگاه‌های دیگر را نیز پیگیری کنند

n00248300-r-b-017
شهردار اصفهان در حاشیه این دیدار ضمن تبریک اعیاد غدیر، قربان و هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: اقداماتی که مربوط به وظایف ذاتی شهرداری است، با جدیت پیگیری می‌کنیم اما اشتباهی که مردم مناطق در بسیاری از اوقات مرتکب آن می‌شوند این است که تمام مطالبات شهر را از شهرداری درخواست دارند.
مهدی جمالی‌نژاد با بیان اینکه نزدیک به ۲۰۰ سازمان، اداره و دستگاه در شهر اصفهان وجود دارد، تصریح کرد: در صورتی که هر دستگاهی وظایف ذاتی خود را به درستی انجام دهد، دیگر شاهد بسیاری از مشکلات در زمینه‌های مختلف شهری نخواهیم بود.
وی با تأکید بر اینکه لازم است مردم در مناطق مختلف مطالبات خود را از دستگاه‌های دیگر نیز داشته باشند، ادامه داد: وظایف ذاتی شهرداری شامل توسعه معابر، آسفالت، جمع‌آوری زباله و … را به خوبی انجام می‌دهیم اما یک سری وظایف در محدوده اختیارات شهرداری نیست.
شهردار اصفهان با اشاره به دغدغه مدیران شهری نسبت به رفع مشکلات شهروندان اضافه کرد: برخی از این مطالبات باید از مسیر اصلی خود طی شود چراکه هزینه‌های شهرداری و دستگاه‌های دیگر متفاوت است.
وی بیان کرد: شهرداری‌ها هزینه خود را از مردم دریافت می‌کنند اما دستگاه‌های دیگر بودجه خود را از تهران گرفته و باید در این زمینه با پیگیری مطالبات خود، هزینه دریافت شده را برای شهر اصفهان و مردم آن خرج کنند.
جمالی‌نژاد با بیان اینکه کوتاهی دستگاه‌های دیگر شهرداری را مجبور به ورود به عرصه‌های مختلف می‌کند، تأکید کرد: با این وجود پایتخت‌نشینان و سایر استان‌های کشور، اصفهان را استانی برخوردار دانسته که از پس هزینه‌های خود برمی‌آید و این موضوع سبب می‌شود علاوه بر اینکه بیشترین مالیات از مردم اصفهان گرفته شود، کمترین بودجه نیز شامل مردم این شهر شود.
وی گفت: مجموعه مدیریت شهری در استان تنهاست و در این زمینه بیشترین بار نیز به دوش شهرداری است که لازم است مردم مناطق، مطالبات خود از دستگاه‌های ذی‌ربط را فراموش نکنند.
شهردار اصفهان با اشاره به بسته تشویقی ساخت‌وساز سال ۹۵ نیز اظهار کرد: برای نخستین بار به مدت ۶ ماه به‌منظور ایجاد رونق در حوزه ساخت‌وساز این بسته در نظر گرفته شده و برای مهر و آبان ماه ۳۵ درصد تخفیف، برای ماه‌های آذر و دی ۳۰ درصد و بهمن و اسفند نیز ۲۵ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
وی افزود: همدلی و همراهی مردم مناطق مختلف در نهایت سبب انسجام و امنیت ملی خواهد شد و در این زمینه هر کمکی از دست ما نیز بربیاید، دریغ نمی‌کنیم

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی