میزبانی نشست جهانی علم و فناوری ۲۰۱۸ با پیشنهاد شهرداری به اصفهان رسید

میزبانی نشست جهانی علم و فناوری 2018 با پیشنهاد شهرداری به اصفهان رسید

photo_2016-09-24_12-09-45

حسبان اصفهان:
میزبانی نشست جهانی علم و فناوری ۲۰۱۸ با پیشنهاد شهرداری به اصفهان رسید
شهردار اصفهان با اشاره به اهمیت نشست جهانی علم و فناوری گفت: بر همین اساس شهرداری به همراه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان پیشنهاد میزبانی این اجلاس را در سال ۲۰۱۸ ارائه کردند.
به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد با اشاره به اهمیت این اجلاس جهانی در عرصه علمی و فناوری اظهار کرد: اصفهان توانست با کسب ۳۴۰ رای پارک‌های فناوری از ۱۷۶ کشور، میزبانی این اجلاس را برای سال ۲۰۱۸ به عهده بگیرد.
وی اضافه کرد: شهرداری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تنظیم نامه‌ای درخواست میزبانی نشست جهانی علم و فناوری را داشتند و بر همین اساس در نشست اعضای کنفرانس جهانی انجمن بین‌المللی موسسات و پارک‌های علم و فناوری (IASP) مسکو که طی دو روز گذشته برگزار شد، اصفهان به عنوان میزبان نشست جهانی پارک علم و فناوری ۲۰۱۸ معرفی شد.
شهردار اصفهان ادامه داد: شهرداری اصفهان به دنبال آن است تا علاوه بر انجام امور جاری خود که سالیان سال استمرار داشته همواره ارتقاء استان و کشور را در عرصه‌های مختلف دنبال کند.
شهردار اصفهان تصریح کرد: بی‌شک میزبانی نشست جهانی علم و فناوری در سال ۲۰۱۸ نیز بر همین اساس است.
گفتنی است شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برای میزبانی موفق کنفرانس ۲۰۱۸ از همکاری ۳۸ پارک علم و فناوری استان‌های کشور بهره خواهد برد .
کنفرانس جهانی انجمن بین‌المللی موسسات و پارک‌های علم و فناوری (IASP) در مسکو راه‌های گسترش همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه بین کشورها در این حوزه و گسترش همکاری‌های فناورانه و دانش‌های نو را بررسی کرد.

0

درباره نویسنده

30مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2017 حسبان اصفهان. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی